Súťaž o ubytovanie na našej TAVERNE

Roztočené kolesá letných prázdnin nás nezadržiteľne posúvajú čoraz bližšie k stolnohernej akcii TAVERNA – LETO 2019, ktorá sa bude konať už o mesiac. V súvislosti s týmto podujatím sme pre vás pripravili súťaž o zaujímavú cenu: Ubytovanie pre 2 osoby v dňoch od 9. do 11. augusta. Cena zahŕňa preplatenie dvoch nocí v jednej izbe pre kamarátsku, rodinnú či partnerskú dvojicu v hodnote 64€.

Ak chcete byť zaradení do žrebovania, pridajte sa k fanúšikom našej Facebookovej stránky a pošlite nám odpoveď na otázku:

KTORÚ HRU BY STE SI RADI ZAHRALI NA TAVERNE A S KÝM?

Vaše odpovede píšte prosím do komentárov nášho FB príspevku o tejto súťaži. Súťaž trvá od 4. do 11. júla a po jej ukončení vylosujeme na základe uvedených podmienok výhercu. Veľa štastia hráči a hráčky!

Share:

Author: Adrias

Do tejto záľuby som sa dostal náhodou pred 5 rokmi, aj keď nehovorím, že predtým som sa rád nehrával. Táto aktivita je spoločenská, príjmená a náučná takže sa oplatí zanechávať čas aj peniaze v nej :). Obľubujem stratégie s mapou a nejakym konfliktom, no som veľmi všestranný a ako som sa presvedčil už veľa krát, nesúď hru podľa obalu. Naj: Game of Thrones Board Game

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *