Taverna – Leto 2019

Milí hráči a hráčky!

V mene Akadémie Spoločenských Hier (ASH) by som vás rád upozornil na novú stolnohernú akciu s názvom TAVERNA, ktorá sa bude konať v letnom období. Taverna nahradí podujatie známe ako SkoN a neskôr aj zimnú akciu PaWG, ktorá tiež plne prešla pod organizačnú zodpovednosť ASH. Keďže ste boli pri minulých ročníkoch SkoNu zvyknutí na určitý štandard v podobe bazéna, vonkajšej terasy či okolitej prírody, snažili sme sa nájsť lokalitu s podobnými vlastnosťami a myslíme, že sa nám to podarilo.

V hoteli Relax Inn, ktorý sme pre vás po osobnom jednaní s riaditeľkou vybrali, sa nachádza vnútorný bazén aj minigolf (na obe sme vybavili prístup zdarma). Je tam aj možnosť prechádzok v prírode či k neďalekému jazeru s priehradou. Hotel sa nachádza približne 70 km od Bratislavy, pričom 98% z cesty je diaľnica. Personál bol pri našich doterajších návštevách naozaj ústretový a milý. Pri účasti minimálne 50 osôb dokážeme celý hotel rezervovať pre naše potreby. Maximálna kapacita je 70 osôb. Veríme, že sa vám toto zariadenie aj s okolím zapáči.

Určite teraz netrpezlivo čakáte už len na informáciu o tom, koľko z vašich úspor si na akciu budete musieť z prasiatka vybrať. Cena za ubytovanie v letnej sezóne je naozaj vynikajúca – 16 eur za osobu (v dvojposteľovej izbe pri 2 ubytovaných osobách). Cena za stravu je síce vyššia na akú sme boli zvyknutí z minulých ročníkov, ale treba dodať, že kultúra a kvalita stravovania je tu tiež na vyššej úrovni. 
Raňajky vo forme švédskych stolov: 5,50 eur 
Obedové menu (polievka + hlavné jedlo): 7 eur 
Večera: 6 eur 
V hoteli si nie je možné uvariť ani zohriať vlastné jedlo, keďže tam nie je k dispozícii kuchynka. Samozrejmosťou je na druhej strane možnosť objednania si špeciálnej stravy. Hotel poskytuje štandardné platené služby ako kaviareň, bar, masáže a saunu. Veľmi dobrou správou je, že na túto akciu môžete využiť rekreačné poukazy od zamestnávateľov, čím cena celého pobytu klesne na polovicu. 

Priestory určené na hranie (konferenčná sála + 2 ďalšie miestnosti) spolu s minerálkovým pitným režimom uhradí ASH z príspevkov 2% daní. Možnosťou je tiež zakúpenie sudu kofoly a piva od hotela, výčap nám poskytnú zdarma. Na pivo a kofolu by sme sa v prípade väčšinového záujmu zložili spoločne (informácia bude v prihláške).

Na záver vás chcem upozorniť na našu iniciatívu “Bez Plastov”, ktorú sa budeme snažiť prevádzkovať už nastálo a to počnúc práve letnou Tavernou 2019. Chceme minimalizovať používanie plastov, obzvlášť po smutnom pohľade na koše plné umelohmotných pohárov po niektorých akciách. Z tohto dôvodu vám prinášame možnosť objednať si 0,5-litrový krígeľ s logom Taverny a ASH, na ktorom bude vygravírovaná aj vaša prezývka či meno. Tento krígeľ si môžete potom nosiť aj na ostatné podujatia. Sklo je 100% recyklovateľné, ušetríme tým spoločne aj prírodu. Náklady za 1 kus nám vypočítali na 8,20 eur pri odbere minimálne 20 kusov (rátame všetky objednané kusy spolu). Pri menšom záujme výrobu krígľov pravdepodobne nezrealizujeme. Žiadosť o krígeľ spolu s vizuálnou ukážkou nájdete v prihláške. 

Termín konania: 7. – 11. august 2019
Miesto konania: HOTEL RELAX INN
Maximálna obsadenosť: 70 osôb

Prihlasovací formulár: https://forms.gle/fEeSiMVAF6tL96ZD8

Tabuľka s hrami (kto chce čo hrať, a kto čo prinesie): http://bit.do/eLMTa

S pozdravom, Wlk