O nás

Milujeme vôňu kartónových krabíc hneď zrána. Rozkladáme herné dosky na stoly, miešame a rozdávame karty, vyberáme kocky, figúrky, žetóny. Sme tí, čo študujú a vysvetľujú pravidlá, zvolávame ľudí k posedeniam pri hre. Chceme sa podeliť o zmysluplnú možnosť ako vystúpiť na chvíľu z kolotoča každodennosti a oddýchnuť si v spoločnosti iných. Našou snahou je poukázanie na rozmanitú krásu stolových hier a skutočnosť, že ľudstvo bolo hravé odjakživa.

Občianske združenie Akadémia Spoločenských Hier je neziskovka, ktorá spája nadšencov so záľubou v moderných spoločenských hrách. Naším zámerom je šírenie dobrej zvesti o tomto spôsobe trávenia voľného času ako aj zveľaďovanie kultúry hrania na Slovensku. Organizujeme podujatia pre širokú verejnosť, spolupracujeme s vydavateľstvami na propagácii nových titulov a podieľame sa na spájaní členov hernej komunity v krajine. Vesmír stoloviek sa rozpína každým dňom a my chceme byť pri tom!

A tak či už si hráč, hráčka alebo len okoloidúci surfer, buď vítaný!

KONTAKT:
stolovky.sk (zavináč) gmail.com 

Napíšte nám ak máte akékoľvek pripomienky, otázky, ponuky na spoluprácu, ak by ste nás chceli podporiť alebo ak plánujete organizáciu podujatia či teambuildingu, kde by ste na osvieženie uvítali moderné spoločenské hry na svojich stoloch.